W celu poprawnego wyświetlenia strony internetowej
prosimy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.

Rozwój bez granic

jeremi

W ARUM jesteśmy pasjonatami ciągłego rozwoju osobistego, dlatego stworzyliśmy specjalnie dedykowany program szkoleń, Akademię ARUM.

Celem Akademii ARUM jest zapewnienie źródła wiedzy, która wpłynie na Wasze finanse i Waszą karierę. Wierzymy, że nauka bazuje na zdobywaniu nowych doświadczeń, przybieraniu nowego sposobu myślenia oraz nowych sposobów pracy lub prowadzenia działalności.


Własne finanse w praktyce

Szkolenia realizowane w ramach Akademii ARUM mają na celu edukację społeczeństwa z zakresu zarządzania własnymi finansami poprzez podniesienie osobistych umiejętności biznesowych. W ARUM wierzymy, że najlepszą formą nauki jest praktyka. Nasze szkolenia oraz nasz model biznesowy dobraliśmy tak, aby stworzyć Klientom i Współpracownikom możliwość sprawdzenia zdobytej wiedzy w praktyce. W ramach Akademii uczestnicy zaczynają od polepszenia własnych umiejętności finansowych. Mowa tu między innymi o zdolnościach dostrzegania i podejmowania trafnych wyborów finansowych oraz omawiania kwestii finansowych bez uczucia niewiedzy. Zainteresowanym dajemy możliwość sprawdzenia się w praktyce i stwarzamy możliwości nabycia umiejętności przywódczych i zdolności błyskawicznego podejmowania decyzji.

Komunikacja = sukces

Jednym z elementów sukcesu w biznesie jest umiejętność świetnej komunikacji, która daje niesamowitą przewagę w negocjacjach. Podczas cyklu szkoleń przekazujemy wiedzę, jak skutecznie rozwijać własny biznes, zarządzać i w efekcie kilkukrotnie poprawić swoje rezultaty. Dodatkowo uczestnicy zapoznają się z czynnikami warunkującymi sukces w biznesie, poznają techniki pokonywania stresu oraz strachu blokującego wszelkie poczynania. Uczą się jak radzić sobie z presją czasu i otoczenia.

Każdy cykl Akademii kończy się uzyskaniem certyfikatu opieczętowanego znakiem przyświecającej nam idei - DIVITIAE COMMUNIS VALORIS. Na każdym etapie rozwoju służymy wsparciem i swoim doświadczeniem oraz pakietem szkoleń umożliwiających podnoszenie własnych kwalifikacji.
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ARUM! »
Finanse. Rozwój. Zdrowie.