W celu poprawnego wyświetlenia strony internetowej
prosimy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.

Poprawianie sytuacji finansowej – inwestuj i zarabiaj

jeremi

Nie trzeba być ekonomistą, aby sprawnie zarządzać swoimi finansami.

Akademia Biznesu to szkolenie, które pozwoli Ci spojrzeć inaczej: na siebie, na swoje pieniądze, na swoje możliwości. Akademia Biznesu to szkolenie, które zmieni Twoje życie!

Program

Podczas szkolenia zapoznasz się z podstawowymi instrumentami inwestycyjnymi, systemem planowania finansów oraz zaletami dźwigni finansowych i dochodu pasywnego. Poznasz 4 kroki dojścia do wolności finansowej i 9 głównych zasad początkującego inwestora. Dowiesz się na co zwrócić uwagę podczas analizowania propozycji inwestycyjnych, a także jak pomnażać swój kapitał, osiągając jednocześnie korzyści prawno-podatkowe.

SZTUKA TWORZENIA ZYSKÓW


Nasi eksperci pomogą Ci zrobić swój pierwszy bilans finansów osobistych oraz wskażą sposoby na to, jak wyrobić sobie nawyki związane z właściwym zarządzaniem pieniędzmi. Zobaczysz jak mocno Twój rozwój osobisty może wpłynąć na Twój sukces finansowy.

Dlaczego warto?

Akademia Biznesu to szkolenie, które kompletnie zmieni sposób twojego myślenia o własnych finansach oraz podejście do zarabiania i inwestowania. Twój czas jest dla nas ważny. Poświęć nam jeden dzień, a my pokażemy Ci ile możesz zdziałać bez większego wkładu finansowego.
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ARUM! »
Finanse. Rozwój. Zdrowie.