W celu poprawnego wyświetlenia strony internetowej
prosimy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.

Plan kariery i współpraca

jeremi

Akademia Managera - klucz do harmonii zawartej między umysłem, słowem a czynem, który prowadzi do sukcesu w komunikacji.

Program

Komunikacja jest podstawą nawiązywania relacji międzyludzkich, biznesowych i nie tylko. Nauczymy Cię poprawnie interpretować zachowania Klienta, wykrywać możliwe bariery i skutecznie je pokonywać. Dowiesz się jak w praktyce zastosować techniki asertywności i kierować pozytywne emocje w zamierzonym przez Ciebie kierunku. Poznasz możliwości budowania własnego biznesu w oparciu o sukces Współpracowników. Dowiesz się kto i w jaki sposób może stać się Twoim idealnym partnerem biznesowym. Pokażemy Ci w jaki sposób odpowiednia koncentracja przekłada się na ponadprzeciętne efekty oraz jak unikać błędów i przekazywać swoim Współpracownikom kompletną wiedzę. Zapoznasz się z narzędziami biznesowymi, które oferujemy, a my podpowiemy Ci jak pozyskiwać nowe kontakty biznesowe.

Dlaczego warto?

Akademia doskonali kompetencje w zakresie zwiększania efektywności pracy. Zwiększa Twoją pewność siebie, rozwija Twoją samoświadomość i samodzielność w planowaniu działania. Rozwija myślenie strategiczne. Przedstawione informacje pomogą Ci w łatwy i szybki sposób nauczyć się zasad niepisanego savoir vivre biznesu. Zdobędziesz umiejętności interpersonalne, dzięki którym budowa mostów w komunikacji międzyludzkiej nie będzie stanowiła dla Ciebie żadnego problemu bez względu na tzw. czynnik ludzki. Szkolenia pozwolą Ci się w pełni rozwinąć i stać się liderem Twojego zespołu.

Akademia ManageraAkademia Managera

Rozwój biznesu zacznij od Siebie. Akademia Managera Start to idealne rozwiązane. Dowiesz się jak możesz sprawić, aby twój biznes był bardziej efektywny. Nabędziesz umiejętności z zakresu rekrutacji, selekcji i motywacji pracowników, a do tego poznasz techniki profesjonalnego coachingu.

Akademia Managera to cykl 8 szkoleń, które nakierowane są na Twój rozwój osobisty. Komunikacja, motywacja i sukces to słowa, które najlepiej oddają ideę jaką chcemy Tobie przekazać. Akademia jest jak oczka łańcucha, każda kolejna dokłada następne ogniwo do łańcucha Twojego rozwoju osobistego i biznesowego. Cykl szkoleń Akademia Managera przygotuje Cię do odpowiedzialnego pełnienia funkcji lidera dla Twoich Współpracowników.
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ARUM! »
Finanse. Rozwój. Zdrowie.