W celu poprawnego wyświetlenia strony internetowej
prosimy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.

Moje inwestycje – jak inwestować żeby osiągnąć zysk?

jeremi

Czy potrafisz sobie wyobrazić system, który naprowadza Twoje finanse na odpowiednią strategię inwestycyjną tak, jak GPS prowadzi Twoje auto?

SZTUKA TWORZENIA ZYSKÓW

Sztuka Tworzenia Zysków (STZ) to specjalistyczny program dedykowany Klientom i Współpracownikom ARUM S.A., który umożliwia kontrolowanie własnych inwestycji, a co najważniejsze zarządzanie kapitałem w efektywny sposób. W ARUM wierzymy, że zasada ochrony kapitału jest najważniejszą zasadą dobrej strategii inwestycyjnej. Inwestowanie bez przemyślanego planu mówiącego kiedy należy się wycofać może narazić nas na ogromne straty kapitału. Nasi Klienci informowani są indywidualnie o ważnych trendach i zmianach rynkowych oraz otrzymują precyzyjną rekomendację opartą o sprawdzone strategie inwestycyjne.

Długoterminowa strategia

Utrzymanie długoterminowej strategii inwestycyjnej wydaje się być z pozoru łatwym zadaniem. Jednak w obliczu rozczarowujących wyników krótkoterminowych, większość inwestorów ma skłonność do angażowania się w niezdrowe zachowanie i rezygnuje z inwestycji długoterminowych. Dobra strategia inwestycyjna wymaga racjonalnego horyzontu czasowego. Im mniej mamy czasu tym więcej ryzykujemy. Jeżeli trafimy na bessę będziemy zmuszeni walczyć o zachowanie kapitału i może nam nie wystarczyć czasu, żeby zarobić, gdy w końcu rynek się odbije.

Ograniczanie strat i ochrona kapitału

Okresowe wahania kapitału są zupełnie naturalnym zjawiskiem, dlatego strategia inwestycyjna, zwłaszcza długoterminowa, musi zakładać, że zdarzą się sytuacje niesprzyjające zarabianiu pieniędzy. Mechanizm chroniący kapitał powinien być gotowy zanim się one pojawią. W dzisiejszych czasach niemal każdy słyszał, że nie warto ulegać zbiorowym emocjom. Niestety w praktyce trudno się do tej rady zastosować. Sztuka Tworzenia Zysków jest odporna na panikę medialną. Opiera się na zimnych kalkulacjach, dzięki czemu nie popełniamy błędów wynikających z paniki lub przyszłości przewidywanej przez media.

GPS dla Twoich inwestycji

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ARUM! »
Finanse. Rozwój. Zdrowie.