W celu poprawnego wyświetlenia strony internetowej
prosimy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.

Informacje na temat ARUM

Wyróżnienia i partnerzy

Czytaj wskazówki dotyczące zarządzania własnymi finansami. Zapisz
W każdej chwili możesz zrezygnować.
Zobacz profil ARUM na Facebooku
Kompleksowa obsługa prawna – nowe możliwości biznesowe Kompleksowa obsługa prawna – nowe możliwości biznesowe W piątek 19 lutego 2016 w siedzibie ARUM odbyło się szkolenie Kompleksowa usługa prawna jako produkt sprzedażowy. Podczas szkolenie uczestnicy mieli okazję poszerzyć wiedzę z zakresu prawa, ochrony majątku oraz biznesu. Czytaj więcej »
The Way Ahead – 3 dni pełne energii oraz inspiracji
30
Mar 2015
W dniach 20 – 22 marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich miała miejsce przełomowa wizyta Anthony Robbinsa w Polsce. Byliśmy głównym partnerem tego wydarzenia, a prezes zarządu i master trainer weyou Jakub Rajkiewicz miał przyjemność występować trzeciego dnia przed publicznością liczącą ponad 7000 osób. Najwyższy czas na krótkie podsumowanie całego wydarzenia. Czytaj więcej »
ARUM - partner największych wydarzeń motywacyjnych.
11
Gru 2014
Po raz pierwszy w Polsce będziemy mogli być uczestnikami niezapomnianych spotkań z ludźmi, którzy swoją charyzmą, energią i życiowym doświadczeniem gromadzą miliony ludzi chcących zmienić swoje życie. Będziemy świadkami wydarzeń, które przejdą do historii i będą przełomem oraz inspiracją w życiu wielu ludzi. Jedyna taka okazja do spotkania z najbardziej popularnymi mówcami motywacyjnymi na świecie nie może odbyć się bez obecności ARUM. Czytaj więcej »
Nagroda Partner Strategiczny Generali Polska dla ARUM S.A.
29
Sie 2014
Z przyjemnością informujemy, że 23 sierpnia 2014 roku odbyła się I Gala ARUM, podczas której z rąk Zarządu Generali, ARUM S.A. otrzymało nagrodę Partner Strategiczny Generali Polska. Wyróżnienie to zostało przyznane za całokształt współpracy oraz realizację założonych celów. W imieniu Generali nagrodę wręczył Rajmund Rusiecki – Członek Zarządu Generali Życie T.U. S.A.
Czytaj więcej »
Zlot Pojazdów Militarnych „Gąsienice i Podkowy”
28
Sie 2014
XI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych „Gąsienice i Podkowy” już za nami. Na największej militarnej imprezie w Polsce i jednej z największych w Europie nie zabrakło również ARUM, które było jednym ze sponsorów głównych wydarzenia. Zlot „Gąsienice i Podkowy” odbywa się od ponad 10 lat i tym razem zgromadził prawie 4 tysiące entuzjastów militariów.
Czytaj więcej »
ARUM S.A. na Zlocie Pojazdów Militarnych „Gąsienice i Podkowy”
25
Lip 2014
Miło nam poinformować, że ARUM S.A. zostało jednym ze sponsorów głównych XI Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Militarnych „Gąsienice i Podkowy”, który odbędzie się w dniach 14-17 sierpnia br. w Bornem Sulinowie.
Czytaj więcej »
ARUM S.A. na poznańskim Mundialu
25
Cze 2014
Atmosferę Mundialu można poczuć nie tylko w Brazylii. W dniach 14-15 czerwca 2014 r. w Poznaniu odbył się Tropikalny Mundial Żabki, którego organizatorem była m. in. Akademia Kreatywnego Futbolu. ARUM S.A. również wsparło mundialowe szaleństwo najmłodszych.
Czytaj więcej »
Dyrektor Generalny Tomasz Izydorczyk laureatem nagrody WKK
10
Cze 2014
Miło nam poinformować, że w ubiegły piątek (6 czerwca 2014 roku) mieliśmy okazję odebrać nagrodę Wielkopolski Filar Biznesu z rąk Wielkopolskiego Klubu Kapitału (WKK). Laureatem nagrody jest Dyrektor Generalny Tomasz Izydorczyk.
Czytaj więcej »
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ARUM! »
Finanse. Rozwój. Zdrowie.