W celu poprawnego wyświetlenia strony internetowej
prosimy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.

ARUM - partner największych wydarzeń motywacyjnych.

Wyróżnienia i partnerzy

Czytaj wskazówki dotyczące zarządzania własnymi finansami. Zapisz
W każdej chwili możesz zrezygnować.
Zobacz profil ARUM na Facebooku
Po raz pierwszy w Polsce będziemy mogli być uczestnikami niezapomnianych spotkań z ludźmi, którzy swoją charyzmą, energią i życiowym doświadczeniem gromadzą miliony ludzi chcących zmienić swoje życie. Będziemy świadkami wydarzeń, które przejdą do historii i będą przełomem oraz inspiracją w życiu wielu ludzi. Jedyna taka okazja do spotkania z najbardziej popularnymi mówcami motywacyjnymi na świecie nie może odbyć się bez obecności ARUM.
ARUM - partner największych wydarzeń motywacyjnych.
W dniach 20-22 Marca 2015 roku w Poznaniu odbędzie się dwudniowe seminarium z największym liderem i nauczycielem naszych czasów - Anthonym Robbinsem we własnej osobie! Jest to zapowiedź dwóch dni, pełnych energii i szaleństwa scenicznego, które przyczynią się do wzrostu motywacji w życiu wielu ludzi. Anthony Robbins jest autorem międzynarodowych bestsellerów wydanych w milionowych nakładach. Jako doradca życiowy motywuje ludzi poprzez przekazywanie swoich życiowych doświadczeń i wiedzy. Seminaria z jego udziałem są niezwykłymi chwilami a każde jego szkolenie powoduje, że uczestnicy dokonują PRZEŁOMU w swoim życiu. Osobiście twierdzi, że „każdy może się zmienić w ułamku sekundy i osiągnąć absolutnie wszystko, co tylko sobie zamarzy”. O szczegółach spotkania dowiesz się na głównej stronie internetowej wydarzenia TUTAJ.

30 Kwietnia 2015 roku w Poznaniu na Stadionie INEA będzie miało miejsce niezwykłe spotkanie z osobami o wyjątkowych doświadczeniach życiowych, które swą historią inspirują miliony ludzi. Po raz pierwszy na świecie będziesz mógł uczestniczyć w wydarzeniu, które łączy w sobie wyjątkowe prelekcje takich ludzi jak: Nick Vujicic, Les Brown oraz znanych polskich prelegentów jak m.in. Łukasz Jakóbiak! Główną gwiazdą całego spotkania jest Nick Vujicic - jeden największych mówców motywacyjnych na świecie. Jest autorem światowego bestsellera „BEZ RĄK. BEZ NÓG. BEZ OGRANICZEŃ.” Jako osoba, która od urodzenia zmierza się z trudnościami związanymi z całkowitym brakiem kończyn, udowadnia wszystkim, że nie ma barier nie do przekroczenia. Swoją postawą i historią życiową inspiruje innych, daje im wiarę i nadzieję. O szczegółach spotkania dowiesz się na głównej stronie internetowej wydarzenia TUTAJ.

ARUM jest głównym partnerem tych dwóch wydarzeń, które po raz pierwszy w Polsce odbywają się na tak wielką i światową skalę, co jest z jednej strony ogromnym wyróżnieniem, a z drugiej szansą na czerpanie wiedzy od najlepszych. Nadchodzące szkolenia są szansą na poznanie własnych obaw, dostrzeżenie lęków oraz szans, które staną się motorem do kolejnych zmian w Twoim życiu. Jako główny partner prowadzimy dystrybucję biletów na te wydarzenia. Zainteresowanych wzięciem udziału w tych zdecydowanie niezwykłych spotkaniach, prosimy o kontakt z Współpracownikami ARUM S.A.
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ARUM! »
Finanse. Rozwój. Zdrowie.