W celu poprawnego wyświetlenia strony internetowej
prosimy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.

The Way Ahead – 3 dni pełne energii oraz inspiracji

Wyróżnienia i partnerzy

Czytaj wskazówki dotyczące zarządzania własnymi finansami. Zapisz
W każdej chwili możesz zrezygnować.
Zobacz profil ARUM na Facebooku
W dniach 20 – 22 marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich miała miejsce przełomowa wizyta Anthony Robbinsa w Polsce. Byliśmy głównym partnerem tego wydarzenia, a prezes zarządu i master trainer weyou Jakub Rajkiewicz miał przyjemność występować trzeciego dnia przed publicznością liczącą ponad 7000 osób. Najwyższy czas na krótkie podsumowanie całego wydarzenia.
The Way Ahead – 3 dni pełne energii oraz inspiracji
Zobacz więcej zdjęć » Zobacz więcej zdjęć »
  • The Way Ahead – 3 dni pełne energii oraz inspiracji
  • The Way Ahead – 3 dni pełne energii oraz inspiracji
  • The Way Ahead – 3 dni pełne energii oraz inspiracji
Nie sposób ocenić ilość energii, która towarzyszyła całemu wydarzeniu w Poznaniu. Sama obecność na wielkiej hali targowej w otoczeniu ponad 7000 osób sprawiała, że automatycznie każdy wchodził na wyższy poziom emocjonalny. Pierwsze dwa dni w wykonaniu Anthony Robbinsa były żywym dowodem na jego mistrzostwo w tematyce nauczania oraz inspirowania ludzi do zmian. Techniki, których używał podczas swojego wystąpienia oraz wartości, które przekazywał były najlepszym dowodem na to, iż nie bez powodu określany jest „numerem 1 na świecie”.

Tony podkreślał, iż do skutecznego działania niezbędne jest zarządzanie poziomem energii.
Mówił również o spełnianiu oczekiwań oraz osiąganiu tego, co pragniemy poprzez modelowanie dobrych wzorców. Przeszliśmy również przez całą piramidę mistrzostwa i koło życia. Pracowaliśmy nad budowaniem tożsamości – siebie i swojej marki oraz o zmienianiu swojej historii. Wszystko poparte było licznymi przykładami oraz częstymi zmianami stanu poprzez muzykę, klaskanie, a nawet taniec.

Trzeciego dnia obok Andy Harringtona występowali Polacy, w tym Jakub Rajkiewicz z weyou sp. z o.o. oraz Paweł Jan Mróz, Mariusz Szuba, Mateusz Grzesiak i Paweł Danielewski. Każdy z nich poruszył nieco inną tematykę opartą na dotychczasowym doświadczeniu oraz osobistych przeżyciach. Można by wiele napisać na temat każdego wystąpienia z osobna, natomiast główny wniosek jest jeden: mamy w kraju bardzo wysoki poziom trenerski i nie odstępujemy pod tym względem od zagranicy. Nie sposób wyróżnić jednego głównego bohatera tego dnia, gdyż zdania są podzielone pomiędzy sympatyków poszczególnych osób. Można natomiast powiedzieć, że The Way Ahead miało zdecydowanie wielu bohaterów – tak wielu, jak wielu było mówców. 

Na specjalne uznanie zasługują również dziesiątki ciężko pracujących wolontariuszy i cała obsługa techniczna wydarzenia. Wielkie podziękowania należą się całemu zespołowi Milewski i Partnerzy, gdyż bez ich determinacji oraz zaangażowania wizyta Tony Robbinsa w Polsce nie byłaby możliwa. Z niecierpliwością czekamy na kwietniowe wydarzenie pod tytułem „Życie bez ograniczeń”, którego również jesteśmy głównym partnerem.

*Zdjęcia z wydarzenia zostały udostępnione przez zespół Milewski&Partnerzy
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ARUM! »
Finanse. Rozwój. Zdrowie.