W celu poprawnego wyświetlenia strony internetowej
prosimy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.

Czym jest ARUM Spółka Akcyjna?

Wyróżnienia i partnerzy

Czytaj wskazówki dotyczące zarządzania własnymi finansami. Zapisz
W każdej chwili możesz zrezygnować.
Zobacz profil ARUM na Facebooku

ARUM S.A. to odpowiedź na otaczającą nas rzeczywistość: rosnące zapotrzebowanie na wiedzę z zakresu efektywnego zarządzania własnymi finansami, rozwoju osobistego oraz zabezpieczenia zdrowia i zapewnienia komfortu w życiu prywatnym.

W ARUM staramy się pokazać społeczeństwu, jak zmienić ich życie na lepsze.


Bezpieczeństwo w biznesie

Uczymy fundamentalnych prawRozpowszechniamy wiedzę niezbędną do zmierzenia się z wyzwaniami finansowymi, a jednocześnie wskazujemy dobre praktyki związane z inwestowaniem. Uczymy społeczeństwo fundamentalnych praw rynku kapitałowego, których niestety nie uczą w szkołach.


W ARUM stwarzamy możliwości do budowania biznesu, który może pozytywnie wpływać na sposób prowadzenia własnych finansów. Naszych klientów uświadamiamy, że wiedza finansowa jest odwrotnie proporcjonalna do ryzyka inwestycyjnego: im większa wiedza, tym mniejsze ryzyko.

Inspiracja dla sukcesu

Zaangażowanie, pasja i wytrwałość to cechy, które cenimy najbardziej, bo inspirują innych do stawiania jeszcze odważniejszych kroków na drodze do sukcesu. Naszą przewagą jest bogactwo wspólnych wartości. Sukces biznesu ARUM to efekt synergii. To nasi Partnerzy biznesowi stanowią fundament firmy. Budujemy ARUM według najwyższych standardów. Dla nas ARUM to nie firma, to wspólna idea, w którą wierzymy i za którą podążamy. Poprzez różnorodność doświadczeń, charakterów i poglądów jesteśmy dobrze przygotowani do budowania biznesu opartego na długotrwałych relacjach.

Celem naszej działalności jest:

  • udostępnianie i szerzenie wiedzy z zakresu zarządzania finansami osobistymi,
  • nieustanny rozwój osobisty umożliwiający profesjonalną realizację wybranych dróg  zawodowych,
  • pomoc w odnalezieniu równowagi pomiędzy sferą zawodową, umysłową oraz poczuciem komfortu i bezpieczeństwa w życiu prywatnym.


Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ARUM! »
Finanse. Rozwój. Zdrowie.