W celu poprawnego wyświetlenia strony internetowej
prosimy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.

Czy warto współpracować z ARUM S.A.?

Wyróżnienia i partnerzy

Czytaj wskazówki dotyczące zarządzania własnymi finansami. Zapisz
W każdej chwili możesz zrezygnować.
Zobacz profil ARUM na Facebooku
Wyróżnienie Wielkopolskiego Klubu Kapitału Wyróżnienie Wielkopolskiego Klubu Kapitału

W czerwcu 2014 r. Dyrektor Generalny ARUM S.A., Tomasz Izydorczyk został laureatem nagrody Wielkopolski Filar Biznesu. Nagrodę przyznaje WKK najlepszym wielkopolskim przedsiębiorcom.


Wyróżnienie Wielkopolski Filar Biznesu od ponad 14 lata otrzymują osoby, które nie tylko odnoszą sukcesy w zarządzaniu biznesem, ale również przyczyniają się do rozwoju gospodarczego Wielkopolski, tym samym poprawiając poziom jakości życia Wielkopolan.
Certyfikat Najwyższa Jakość Certyfikat Najwyższa Jakość

„Za najwyższą jakość usług w zakresie doradztwa finansowego, marketingu i promocji, organizacji szkoleń i imprez firmowych opartą na zespole fachowców, doświadczeniu i najwyższych standardach obsługi.”


W roku 2011 ARUM S.A. otrzymała certyfikat „Najwyższa jakość”. Jest on uniwersalnym miernikiem jakości jako zbioru tych wszystkich cech wyrobu, które czynią go zdolnym do najlepszego zaspokojenia obecnych i przyszłych potrzeb odbiorców. Zadowolenie klientów staje się obecnie ważniejsze od własnego interesu przedsiębiorstwa. Działanie na rzecz zadowolenia klientów sprawia, że jakość produktów powinna być adekwatna do oczekiwań, możliwości finansowych klientów i ukształtowanych wzorców konsumpcji.
Rzetelna Firma Rzetelna Firma

Certyfikat Rzetelności to świadectwo wiarygodności, transparentności i rzetelności płatniczej danej firmy.


Podstawowe wymogi zawierają się w „5 przykazaniach Rzetelnej Firmy”:
1. Wyznacz cel poza zyskiem
2. Traktuj klientów z szacunkiem
3. Dbaj o swoich pracowników
4. Zaangażuj się społecznie
5. Myśl o środowisku
Nadrzędnym celem programu Rzetelna Firma jest szerzenie wśród polskich przedsiębiorców zasad etycznych takich jak praworządność, rzetelność, przejrzystość i odpowiedzialność w prowadzeniu biznesu. Kodeks etyczny powinien przyczyniać się do promowania wśród wszystkich uczestników programu Rzetelna Firma prowadzenia biznesu społecznie odpowiedzialnego. Intencją programu jest podnoszenie standardów moralnych prowadzenia biznesu w Polsce, co stanowić ma podstawy budowy silnych firm, będących filarami polskiej gospodarki.
ARUM S.A. otrzymała Certyfikat w 2011 r.
Rejestr Instytucji Szkoleniowych Rejestr Instytucji Szkoleniowych

Z dniem 2012-01-31 ARUM Spółka Akcyjna 9ul. Rynkowa 5, 62-081 Przeźmierowo) została wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.30/00027/2012.


ARUM S.A. posiada odpowiednie zaplecze infrastrukturalne i edukacyjne, żeby przeprowadzać szkolenia na terenie całego kraju. Wykwalifikowana kadra zapewnia wysoki poziom przekazywanej wiedzy. Elastyczność i uniwersalizm programu szkoleniowego i możliwość organizacji szkoleń i seminariów w dowolnym miejscu w kraju są jednym z naszych największych atutów.
Generali Generali

Grupa Generali to czołowy światowy dostawca usług ubezpieczeniowych i finansowych, którego działalność z założenia ma szeroko zakrojony wymiar międzynarodowy.


Długoletnie i ogólnoświatowe doświadczenie daje nam możliwość czerpania z bogactwa różnorodności Generali. Równocześnie będąc partnerem biznesowym mamy doskonałą okazję wykorzystywania naszej wiedzy w praktyce.
W dążeniu do rozwoju Generali, tak samo jak ARUM, pozostaje wierne podstawowym zasadom stanowiącym część etyki Grupy, takim jak przejrzystość, poprawność i bezstronność. Łączy nas bogactwo wspólnych wartości, które nawzajem się uzupełniają.
Podstawowe zasady Generali i ARUM:
1. Poprawność i uczciwość
2. Bezstronność
3. Poufność
4. Unikanie konfliktu interesów
5. Swoboda konkurencji
6. Przejrzystość i kompletność informacji.
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ARUM! »
Finanse. Rozwój. Zdrowie.